• JoomlaWorks Simple Image Rotator
Honlap Bemutatkozás
Bemutatkozás - Cholnoky lakótelepi Könyvtár PDF Nyomtat Email

A Cholnoky-lakótelepen 1995. áprilisában nyílt meg a város legújabb kis könyvtára klubkönyvtárként. Az állomány a volt Szakszervezetek Megyei Könyvtára és a volt Gyermekek Háza könyvtárának állományából alakult ki. Jelenleg mintegy 30 ezer kötet könyv, 500 videokazetta és 300 hanglemez található a könyvtárban.

ATT00392

Veszprém legfiatalabb és dinamikusan fejlődő lakótelepe a Cholnoky. Az itt élő több ezer embernek jó szolgálatot tesz az itt működő könyvtár, művelődési, szórakozási, közösségi igényeik kielégítéséval.

A kor követelményeinek megfelelően rendelkezik internet-használatra alkalmas számítógépekkel.

Szolgáltatások: könyvkölcsönzés, előjegyzés, internet-használat, fénymásolás, nyomtatás, szkennelés, témafigyelés, terembérlet